Typ nabídky

Minimální mzda

Hledají se nákupčí!

referenční číslo: 12534 | aktuálnost: 09.08.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti nákupu a rádi byste se v této oblasti dále rozvíjeli? Hledáte nové výzvy? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!!! V současné době obsazujeme různé pozice v oblasti nákupu. Pokud budou Vaše znalosti a dovednosti odpovídat požadavkům některého z našich klientů, zavoláme Vám zpět!

Náplň práce

* nákup zboží, materiálu či služeb * jednání s dodavateli a jejich hodnocení * reportování * plnění další úkolů odvíjející se od konkrétní pozice

Požadujeme

  • praktické zkušenosti v oblasti nákupu
  • dobré komunikační schopnosti
  • zaslání strukturovaného životopisu ve formátu WORD s uvedením lokality, kde chcete pracovat

Nabízíme

  • novou kariérní příležitost
  • šanci na kariérní růst či finanční polepšení
  • možnost najít si práci blíže bydlišti
  • uplatnění nabytých znalostí a dovedností
  • pracovní benefity dle konkrétní pozice

Mzda: 25 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Praha, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup