Typ nabídky

Minimální mzda

Výkonný manažer

referenční číslo: 5c62f162a5ad95120d2cbeb1 | aktuálnost: 14.03.2019

Axial Personnel Agency, s.r.o.

Pro našeho významného klienta z oblasti zdravé výživy hledáme nadšeného vůdce týmu zaměstnanců. Pokud jsi zapálený do zdravého životního stylu, tak čti dál.

Jako výkonný ředitel se budeš podílet na těchto úkolech:

  • Řízení plynulého rozvoje firmy v závislosti na růstu obratu
  • Řízení součinnosti týmů skladu, logistiky, marketingu a IT oddělení
  • Stanovení a rozvoj procesů rychle rostoucí firmy
  • Zabezpečení provozu kanceláře
  • Personální agenda

Máme o Tobě tuhle představu:

  • Máš VŠ vzdělání
  • Ovládáš angličtinu slovem i písmem B2-C2
  • Máš zkušenosti s vedením týmu desítek lidí
  • Je na tebe spoleh a baví tě rozvíjet firmu, která má dlouhodobé vize a plány
  • Máš rád lidi a jsi přirozený inspirující lídr
  • Jsi nadšený pro zdravý životní styl a osobní růst
  • Chceš se stále zlepšovat a růst

Co u nás najdeš:

  • Dobrý kolektiv (navzájem se podporujeme, rádi spolu obědváme, diskutujeme, vtipkujeme a občas někam vyrazíme)
  • Odpovídající finanční ohodnocení podle schopností
  • Stabilní zázemí společnosti, která roste do světa
  • Zaměstnanecké benefity: stravenky, Flexi Pass, sick days, produkty zdarma
  • Přátelské prostředí s venkovním posezením
  • Velký prostor k růstu při kreativních i manažerských činnostech
  • Rozmanitou pracovní náplň, která má přesah a smysl
  • Na začátku Tě vším provedeme, ukážeme a zaučíme.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Management, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita