Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr kvality (25.000 - 35.000 Kč)

referenční číslo: 31524 | aktuálnost: 18.07.2017

Jobs Contact

Náplň práce

Nebojte se ptát, ať se můžete v pracovní době smát. Systémy řízení, statistické metody, nové projekty a mnohem více na Vás čeká v úspěšné společnosti. Pošlete své CV - ztratit nemáte co, za to můžete získat širokou škálu benefitů, odměn a skvělého pracovního kolektivu. Více osobně při rozhovoru, nebudu vás zatěžovat čtením.

  • kontrola, udržování a zvyšování kvality ve výrobním procesu
  • plánování jakosti produktů, schvalování produktů k výrobě
  • používání statistických metod, vedení dokumentace a záznamů
  • provádění interních a externích auditů kvality
  • spolupráce při přípravě a řízení nových projektů
  • spolupráce na řešení dodavatelských a zákaznických reklamací
  • spolupráce na zavádění pokročilých metod kvality ve výrobě

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • znalost práce s technickou dokumentací, čtení výkresů
  • znalost ISO 9001, ISO16949, QS 9000, VDA - výhodou
  • základní znalost nástrojů kvality (G8D, FMEA, SPC)
  • uživatelská znalost PC, Excel, Word, výhodou AutoCAD
  • schopnost plánovat, pečlivost a komunikační dovednosti
  • zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • Aj - pokročilá znalost

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravování
  • jazykové kurzy
  • finanční bonbusy 1x za 6 měsíců
  • odměny za odpracované roky
  • firemní akce 3x do roka
  • smlouva na dobu neurčitou
  • možnost parkování ve firmě
  • lidský přístup

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl, Strojírenství, Kvalita, kontrola jakosti, Automobilový průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita