Typ nabídky

Minimální mzda

Kontrolor kvality (20.000 - 30.000 Kč)

referenční číslo: 31525 | aktuálnost: 18.07.2017

Jobs Contact

Náplň práce

Kvalita je základ úspěchu a my úspěšní být chceme. Chceš být taky úspěšný? Chceš se podílet na rozvoji společnosti, získat nové zkušenosti, posunout se dál a výš? Tak neváhej a pošli CV. Teším se na Vaše reakce.

  • kontrola výrobků dle výkresové dokumentace a technických specifikací
  • práce s délkovými měřidly, optickými přístroji
  • kontrola a dohled nad dodržováním technologického postupu
  • provádění vstupní, výstupní a výrobní kontroly
  • práce ve firemním IS

Požadujeme

  • SOU strojní
  • orienatce ve výkresové dokumentaci
  • znalost výrobních postupů
  • zkušenosti s měřením a znalost měřidel
  • samostatnost, aktivní přístup, smysl pro detail

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • kariérní růst
  • prémiové bonusy ke mzdě
  • vzdělávání odborné i jazykové
  • stravenky
  • a mnoho dalšího ...

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl, Strojírenství, Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita