Typ nabídky

Minimální mzda

Elektroprojektant SENIOR (20.000 - 30.000 Kč)

referenční číslo: 31526 | aktuálnost: 18.07.2017

Jobs Contact

Náplň práce

Elektro no to je naše, kabiny a kapotáže, navrhneme řešení, šéf nás za to odmění. Vyznáte-li se v elektroinstalaci, jste technicky smýšlející člověk a hledáte zajímavou práci, kde se budete moci nadále posouvat dál a nezakrníte? Tak to jste tu správně, už jen poslat CV a pak hurá zadat číslo účtu, na které Vám pošleme výplatu a odměny za Vámi vykonanou práci. Tak šup, šup, jde se do práce!

  • návrhy technického řešení elektroinstalací
  • vývoj a zdokonalování řídícího systému
  • tvorba technické dokumentace
  • zodpovědnost za technická řešení
  • spolupráce s cenaři při tvorbě nabídek
  • dohled nad prováděním instalací nebo servisů u zákazníka

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
  • osvědčení dle Vyhlášky č. 50/1978, §6
  • znalost programu EPLAN, popř. obdobného softwaru
  • znalost PLC S7, LOGO, HMI, kamerové systémy
  • velmi dobré analytické schopnosti a aktivní přístup při hledání nových řešení
  • řidičský průkaz sk. B
  • AJ/NJ na úrovni B1

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • mimořádné finanční příspěvky
  • firemní vzdělávání - odborné a jazykové kurzy
  • závodní stravování nebo stravenky (možnost vybrat si)
  • penzijní nebo životní připojištění
  • společné sporotovní a společenské akce

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Energetika, Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita