Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí pro logistické plánování výroby (50.000 - 70.000 Kč)

referenční číslo: 31511 | aktuálnost: 18.07.2017

Jobs Contact

Náplň práce

Láká vás práce v mezinárodním týmu, poznávat nové lidi a pracovat s nejmodernějšími technologiemi, které veřejnost ještě nezná, v týmu lidí, kteří táhnou za jeden provaz? Přihlaste se a rádi se s Vámi potkáme!

  • řídí a zodpovídá za činnost týmu plánovačů výroby (cca 15 podřízených)
  • zodpovídá za plnění zákaznických dodávek a dohlíží na správnost plánů všech projektů
  • sleduje hodnoty skladových zásob
  • definuje a vyhodnocuje KPI pro oblast plánování s cíli efektivní výroba a optimální zásoby
  • zpracovává dlouhodobé plány pro kalkulace MPR a zajišťuje soulad těchto dat se SAP
  • vyhodnocuje spokojenost zákazníků a definuje opatření pro zlepšení
  • zpracovává související reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického či logistického směru
  • zkušenost s plánováním výroby (automotive velkou výhodou)
  • zkušenost s logistickým ERP (SAP výhodou)
  • velmi dobrá znalost MS Excel
  • velmi dobrá znalost AJ (znalost NJ výhodou)
  • energický, pozitivní přístup a výborné komunikační a organizační dovednosti
  • logické, strukturované a analytické myšlení
  • odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • Mzdové ohodnocení odpovídající schopnostem a odvedené práci, 13. a 14.mzdu
  • podporu při relokaci
  • dotované závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • preventivní lékařskou péči a péči o zdraví zaměstnanců
  • příplatek na zdraví
  • příplatek na dojíždění
  • penzijní připojištění
  • náborový příspěvek
  • interní systém benefitů formou cafeterie
  • zajištění hlídání dětí externí formou
  • volnočasové aktivity i pro rodinné příslušníky
  • bezplatné odborné vzdělávání

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl, Doprava, logistika, Strojírenství, Automobilový průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita