Typ nabídky

Minimální mzda

Elektro konstruktér (35.000 - 45.000 Kč)

referenční číslo: 27531 | aktuálnost: 22.03.2017

Jobs Contact

Náplň práce

Baví Vás angličtina a chcete, aby byla Vaším každodenním chlebem? Máte bohaté zkušenosti v konstrukci, případně znalost automatizace a elektrických pohonů? Jste na trhu práce volným elementem nebo se jen díváte po hodně zajímavých nabídkách? Chcete se podílet na zajímavých projektech směřujících do automobilového průmyslu? Neváhejte a pište! Vás totiž hledáme na pozici "elektro konstruktéra"!

  • návrh řešení pro klienty z různých sektorů v oblasti vyvažovací technologie
  • příprava výrobní elektro dokumentace, schémat a kusovníků
  • úprava stávající dokumentace dle požadavků zákazníků
  • podílení se na projektech v mezinárodním týmu
  • úzká spolupráce se zahraničními kolegy

Požadujeme

  • dokončené VŠ vzdělání technického směru (elektro/strojírenství)
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • AJ nebo NJ alespoň na úrovni B1
  • dobrá znalost návrhových softwarů (ePLAN, SolidWorks)
  • znalost el. pohonů, automatizace a PLC výhodou
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

  • moderní a příjemné prostředí v nové budově
  • motivující mzdové ohodnocení
  • pružná pracovní doba
  • 13. plat
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • odborná školení v zahraničí
  • možnost dlouhodobé spolupráce

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl, Strojírenství, Automobilový průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské