Typ nabídky

Minimální mzda

Marketingový konzultant do kanceláře

referenční číslo: 12D806A7 | aktuálnost: 23.05.2018

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Náplň práce

Náš klient hledá vhodné kandidáty/ky, jejichž hlavním úkolem je budování vztahu s klienty společnosti.

Nabízíme
• příjemné pracovní prostředí (kanceláře v centru Brna)
• junior pozice - fixní plat 20.000 + provize - pozice s kariérním postupem
• komplexní systém vzdělávání a tréninků zaměřených na komunikaci
• intenzivní marketingová podpora
• profesní podporu a odbornou garanci po celou dobu spolupráce
• práce v kolektivu

Požadujeme
• minimálně SŠ/SOU vzdělání
• čistý trestní rejstřík
• dobré komunikační schopnosti
• perfektní znalost českého jazyka - cizí jazyk výhodou
• uživatelská znalost práce na pc
• proklientský přístup
• ochotu učit se novým věcem
• sebevzdělávání
• tah na branku

Náplň práce
• komunikace s novými i stávajícími klienty společnosti
• kontrola a support
• zajišťování technické podpory klientům společnosti
• akvizice klientů
• reporting pro vedení společnosti

Jak se přihlásit?

Vaše strukturované životopisy zasílejte, prosím, pomocí odpovědního formuláře. Nezapomeňte uvést nejbližší termín nástupu, pobočku a telefonický kontakt na Vás (nejlépe mobil). Po Vaší reakci na tuto pracovní nabídku budete v krátkém čase kontaktováni pro sjednání osobní schůzky. Pokud bychom se Vám neozvali do 10 dnů, nepostoupili jste do užšího kola výběru. Vyrozumění o nezařazení do výběrového řízení nerozesíláme.
Zasláním Vašeho životopisu do naší společnosti dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Ekonomika, Obchod, prodej, nákup, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy