Typ nabídky

Minimální mzda

Junior SAP vývojář - OOP, Java (30.000 - 45.000 Kč)

referenční číslo: 31521 | aktuálnost: 20.09.2017

Jobs Contact

Náplň práce

Hledáme šikovné absolventy/ky a programátory s kratší praxí pro vývoj systému SAP. Máte za sebou několik projektů v Javě, C++? Jste učenlivý/á, znáte dotazy jazyka SQL? S námi budete vyvíjet systém využívaný českými i zahraničními firmami na území ČR a s těmito zákazníky můžete být i přímo v kontaktu!

  • vývoj a analýza v prostředí systému SAP
  • podpora pro interní zákazníky
  • podíl na integraci a testování nových modulů
  • spolupracovat budete až s 15 kolegy
  • po zapracování Vás čeká samostatná práce
  • hledáme i aktivního řidiče, který se nebude bát vyjet za zákazníkem

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru IT nebo technickém zaměření
  • dobré porozumění OOP v jazyce Java, C++ nebo C#
  • uživatelská znalost SQL (Select, Update, Create, Delete)
  • znalost distribucí Windows i Linux
  • schopnost rychle se učit
  • výhodou - znalost technologie ABAP
  • výhodou - znalost více vrstvé architektury
  • postačí pasivní znalost anglického jazyka pro porozumění textům

Nabízíme

  • motivační finanční ohodnocení
  • flexibilní pracovní doba
  • možnosti služebních cest
  • stravenky
  • podpora dalšího vzdělávání
  • místo práce dle potřeby: Brno, Praha, Plzeň

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Praha, Jihomoravský kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita