Typ nabídky

Minimální mzda

***administrativní podpora s využitím AJ, 25000 czk/m, brno***

referenční číslo: 58d8e817babecf1ee26818e5 | aktuálnost: 08.07.2022

Randstad HR Solutions s.r.o.

***ADMINISTRATIVNÍ PODPORA S VYUŽITÍM AJ, 25000 CZK/m, BRNO***

Pro našeho klienta (významnou českou společnost) hledáme pracovníky na pozici administrativní podpory s využitím AJ.

Jedná se o práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.

Tato pracovní pozice je vhodou i pro absolventy.

PRACOVNÍ DOBA:
- není fixně stanovena
- ranní, odpolední a noční směny
- směny jsou dány na půl roku dopředu, je však třeba počítat i s prací o víkendech

Náplň práce:
* komunikace se zákazníky v AJ, jak telefonicky, tak i přes email
* zadávání dat do systému
* související administrativní práce
* spolupráce v rámci týmů

Co od Vás očekáváme?

* ANGLICKÝ JAZYK (komunikace v AJ s kolegy, využití psané AJ) na velmi dobré úrovni
* předchozí zkušenosti jsou výhodou, ne však podmínkou
* ochotu pracovat v nepřetržitém režimu (kombinace ranních, odpoledních i nočních směn)

Co Vám nabízíme?

* denní využití anglického jazyka
* mzdu 23000 Kč/měsíc
* příplatky dle ZP (cca 2000 Kč/měsíc)
* kvartální bonusy
* široká škála benefitů - vlastní fitness, sauna, masáže, game room, kurzy AJ, flexipassy, sickdays, občerstvení na pracovišti, stravenky, vouchery na letenky zdarma, soutěže, teambuildingové aktivity několikrát ročně, přátelské prostředí a jiné
* potenciál ke kariérnímu růstu
* zajímavou pracovní zkušenost v české dynamické společnosti
* možnost nástupu ihned

V případě Vašeho zájmu připojte Váš životopis jak v českém, tak i anglickém jazyce.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 25 000 - 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Nové Sady 25, Brno, 602 00

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa

Profese: administrativní pracovník, pracovník help desku

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Dog-friendly office, Firemní akce, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday

Vhodné pro: Absolventy, Cizince