Typ nabídky

Minimální mzda

Konzultant do kanceláře - junior - i bez praxe v oboru

referenční číslo: FBD83AD6 | aktuálnost: 23.05.2018

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Náplň práce

Naším klientem je rychle rostoucí mezinárodní společnost, která se zabývá online obchodováním na burze a hledá mladé talenty, které baví komunikace s lidmi a motivuje je profesní růst a nadstandardní finanční ohodnocení, a kteří chtějí dál rozvíjet svoji osobnost.
V tuto chvíli na více pracovních míst v jejich týmech rádi přivítají absolventy i zkušené znalce.

Požadujeme:
- ukončené středoškolské vzdělání
- uživatelská znalost PC
- čistý trestní rejstřík
- ochotu učit se novým věcem a cílevědomost, motivaci penězi
- aktivní zájem o profesní a budoucí kariérový růst v rámci společnosti
- předchozí praxe v servisu a komunikaci s klienty výhodou

Náplň práce:
- osobní jednání s pozvanými klienty
- vyřizování emailové korespondence
- telefonní akvizice
- práce v týmu
- poskytování informací - zajišťování podpory klientů
- kontrola a support pro zákazníky

Nabízíme:
- práci na HPP s pevnou pracovní dobu Po-Pá
- fixní plat 20.000 Kč + motivační provize
- odborné zaškolení a možnost zvyšovat si kvalifikaci
- kariérní růst a možnost získání zajímavé pozice v rámci velmi perspektivního rozvíjejícího se projektu
- nástup možný Ihned nebo dle dohody

Jak se přihlásit?

Vaše strukturované životopisy zasílejte, prosím, pomocí odpovědního formuláře. Nezapomeňte uvést nejbližší termín nástupu a telefonický kontakt na Vás (nejlépe mobil). Po Vaší reakci na tuto pracovní nabídku budete v krátkém čase kontaktováni pro sjednání osobní schůzky. Pokud bychom se Vám neozvali do 10 dnů, nepostoupili jste do užšího kola výběru. Vyrozumění o nezařazení do výběrového řízení nerozesíláme.
Zasláním Vašeho životopisu do naší společnosti dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Ekonomika, Obchod, prodej, nákup, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy