Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér (25.000 – 40.000 Kč) (25.000 - 40.000 Kč)

referenční číslo: 31513 | aktuálnost: 18.10.2017

Jobs Contact

Náplň práce

Máte technické vzdělání a zkušenost s prací konstruktéra? Přesahují vaše znalosti i do oblasti technologií? Máte chuť se dále rozvíjet a podílet se na zajímavých projektech? Pak hledáme právě Vás!

  • tvorba 3D konstrukční dokumentace v SolidWorks
  • konstrukce zakázkové výroby
  • konstrukce nových výrobků, vytvoření technologického postupu - úzká spolupráce s výrobou a technologem
  • úprava stávajících produktů i vývoj nových podle požadavků zákazníka
  • spolupráce s týmem oddělení konstrukce a komunikace se zákazníky

Požadujeme

  • SŠ, VŠ vzdělání ve strojírenství
  • znalost programu SolidWorks
  • min. 1 rok praxe na pozici konstruktéra
  • střední znalost AJ
  • řidičský průkaz skupiny B – výhodou

Nabízíme

  • práce v jednosměnném provozu
  • motivující platové ohodnocení a finanční odměny
  • 13. plat
  • stravenky
  • menší pracovní kolektiv
  • příjemné prostředí stabilní společnosti

Mzda: 25 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl, Strojírenství, Automobilový průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita