Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor výroby český Krumlov

referenční číslo: 5c826f46a5ad9563f76e0f74 | aktuálnost: 25.06.2019

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

- montážní práce, výroba transformátorů, tlumivek a kabelových stromů
- jednoduchá manuální práce vhodná pro muže i ženy
- 2 směnný provoz (5,30-13,45; 13,45-22,00) NEBO
- 3 směnný provoz (5,30-13,30; 13,30-21,30; 21,30-5,30)

Požadujeme

- vzdělání nerozhoduje
- manuální zručnost
- dobrá pracovní morálka

Nabízíme

- mzda po zapracování 135,-Kč/hodina
- příplatek za odpolední směnu 12,-Kč/h
- příplatek za noční směnu 16%
- závodní jídelna s dotovaným stravováním 25,10Kč
- nárok na dovolenou 25 dní (po 6 měsících)
- práce v čistém a tichém pracovním prostředí

Mzda: 18 000 - 23 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Český Krumlov,

Region: Jihočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Výroba, průmysl

Profese: dělník, dělník ve výrobě, operátor výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní