Typ nabídky

Minimální mzda

FEM výpočtář – junior

referenční číslo: 20488 | aktuálnost: 07.05.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Vystudoval jste vysokou školu a rád byste se rozvíjel v oblasti CAE. Zajímáte se o oblast automotive, chtěl byste být u vývoje nových produktů a máte zkušenosti s využíváním FEM softwarů? Dokážete využít své technické myšlení a přicházet s novými nápady? Pokud ano, pak hledám právě Vás!

Mezinárodní společnost se silným zaměřením na vývoj nejen v oblasti automotive potřebuje nového kolegu na pozici:

FEM VÝPOČTÁŘ – JUNIOR (35 – 45.000 Kč)

Náplň práce

  • Podílení se na vývoji nových produktů
  • Výpočty deformací, pevnosti a životnosti
  • Validace a optimalizace výrobků
  • Návrhy úprav a vylepšení prototypů
  • Spolupráce s konstrukčním oddělením

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Anglický jazyk – středně pokročilou úroveň
  • Znalosti CAE nástrojů – FEM software
  • Praxi z oblasti automotive – výhodou
  • Analytické a technické myšlení

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • Možnost home office
  • Další vzdělávání a rozvoj
  • Příspěvky na připojištění
  • Místo výkonu práce: Okres Jindřichův Hradec – Východ

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Strojírenství