Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní manažer (technická řešení v oblasti energetiky) (P4438)

referenční číslo: 5b83b70da5ad956af86d40cd | aktuálnost: 18.02.2019

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Hlavním úkolem je obchodní činnost pro společnost zabývající se technickými řešeními v oblasti rozvodů a dodávek tepla, dále pak řešení v oblasti energetických úspor a analýzami energetických stavů. Bude se od Vás očekávat následující:
• Aktivní podíl na identifikaci příležitostí a získávání realizačních zakázek v malé a střední energetice se zaměřením na tepelnou energetiku.
• Odpovědnost za svěřený region a zákazníky
• Odpovědnost za splnění delegované části obchodního plánu společnosti.
• Samostatné vedení obchodních jednání a development obchodního případu v různých fázích od námětu až po předání zakázky do realizace (s přesahem až po předání díla klientovi).
• Spolupráce na stanovení obchodní strategie, management nabídkového týmu.
• Zodpovědnost za jakost zpracování obchodních nabídek, zajišťování podkladů potřebných pro přípravu nabídky, včetně zpracování její obchodně-technické části (s využitím supportu ostatních středisek spol.)
• Celková koordinace přípravy projektu. Aktivní spolupráce s úsekem projekce, cenovým oddělením (příprava) a výrobou (realizací).
• Příprava návrhu technického řešení a energetických úspor v oblasti tepelné energetiky.
• Koordinace činností s kolegy z mateřské společnosti a sesterskými společnostmi významné energetické skupiny.
• Příprava a jednání o investorských smlouvách a smlouvách s obchodními partnery.
• Návrhy harmonogramu projektu, financování dodavatelského systému.
• Identifikace, analýza a vyhodnocení rizik spojených s obchodními příležitostmi, resp. obchodním případem.

Požadujeme

VŠ/SŠ vzdělání, technický obor velkou výhodou (stavební, strojní, energetika …), odpovídající prokazatelná praxe podmínkou, zaměření na technologické vybavení staveb výhodou, zkušenosti s přípravou obchodních cenových nabídek, včetně kalkulací cen projektů v rámci obchodního oddělení, komunikační a vyjednávací schopnosti, leadership, praxe ve vedení obchodního jednání, zkušenost s projektovým řízením; orientace na výsledek a tah na branku; zkušenosti s projekty energetických úspor, řízením firemní energetiky nebo energetickými audity velkou výhodou.
Přehled o moderních technologiích v oblasti tepelné energetiky, chuť dále se vzdělávat a učit se novým věcem a přístupům.
Uživatelská znalost MS Office, ŘP sk. B, ochota cestovat (v rámci ČR).

Nabízíme

Práce v renomované a velmi dobře prosperující společnosti, služební automobil, mobil, notebook; motivující plat s výraznou pohyblivou složkou závisející na úspěšně zrealizovaných obchodních případech. Velká řada firemních benefitů. Prestižní pozice.

Pracoviště: centrála v Pardubicích, obchodní činnost v přiděleném regionu podle místa bydliště

Region: Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj

Obor: Energetika, Obchod, prodej, nákup, Stavebnictví, projekce, architektura, Strojírenství

Profese: obchodní ředitel/manažer, obchodně technický zástupce, regionální obchodní manažer

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook