Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor výroby v potravinářství! Mzda až 26000Kč/měsíčně!

referenční číslo: 58b7c96da5ad957479361e04 | aktuálnost: 18.11.2019

Adecco spol. s r.o.

Operátor výroby v potravinářství
Na hlavní pracovní poměr přijmeme operátory výroby do potravinářské společnosti v Českých Budějovicích.

Na hlavní pracovní poměr přijmeme operátorky a operátory výroby!

Náplň práce:
- obsluha výrobního zařízení, obsluha výrobní balící linky, skládání do palet, nastavení váhy, stáčení

Požadujeme
- min. vzdělání vyučení
- ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
- potravinářský průkaz
- spolehlivost

Nabízíme
- nástupní mzda: 16000 Kč/měsíčně + prémie po zapracování až 10000Kč!
- dvousměnný provoz
- příspěvek na závodní stravování
- zázemí stabilní společnosti
- po zapracování smlouva na neurčito

Mzda: 16 000 - 26 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: České Budějovice,

Region: Jihočeský kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Výroba, průmysl

Profese: dělník, dělník ve výrobě, operátor, operátor výroby, pomocný dělník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy