Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodník pro chemický průmysl

referenční číslo: 13788 | aktuálnost: 04.05.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Máte vysokoškolské vzdělání chemického směru? Pracujete na pozici obchodního zástupce a aktuálně hledáte novou pracovní výzvu? Rádi byste ve své práci využili angličtinu? Chcete pracovat v perspektivní úspěšné české společnosti s dlouholetou tradicí? V tom případě není na co čekat, hledáme právě Vás na pozici: OBCHODNÍK PRO CHEMICKÝ PRŮMYSL

Náplň práce

* akvizice nových partnerů a péče o stávající klienty * poskytování odborného poradenství * dosahování obchodních cílů a reporting výsledků * cestování za klienty v rámci Jihočeského kraje * sledování trendů na trhu a činnosti konkurence

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání – chemický směr
  • praxi z pozice obchodního zástupce alespoň 2 roky
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • přehled o produktech chemického průmyslu
  • komunikativnost, otevřenost a tah na branku

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • služební auto i pro soukromé účely
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • služební notebook a mobilní telefon
  • místo pracoviště: Jihočeský kraj

Region: Jihočeský kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Obchod, prodej, nákup