Typ nabídky

Minimální mzda

Regionální prodejce fmcg (H3925)

referenční číslo: DD716D61 | aktuálnost: 13.04.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

péče o stávající zákazníky, rozšiřování kmenu stávajících zákazníků ve svěřeném regionu jižních Čech (VO i MO), realizace zakázek, kompletní zodpovědnost za region, komunikace s centrálou, pravidelný report pro vedení společnosti

Požadujeme

M/Ž, SŠ/VŠ, praxe v obchodní činnosti (rychloobrátkové zboží) podmínkou, dobrá znalost práce s PC, obchodní dovednosti, samostatnost, flexibilita, ŘP sk. „B“
Ideální kandidát: zkušený obchodní zástupce s praxí ve společnosti zaměřené na rychloobrátky

Nabízíme

práce na hlavní pracovní poměr, práce pro stabilní českou společnost, plat fix cca 20 - 24tis. Kč + provizní složky, služební auto, tablet, mobil

Mzda: 20 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Potravinářství a chemie

Profese: area sales manager, key account manager, manažer prodeje, obchodní zástupce, obchodní ředitel/manažer, obchodník, regionální obchodní manažer

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook