SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

referenční číslo: 7-12-238094/JD

Náplň práce


Pro místrní výrobní společnost hledáme kandidáty na pozici specialista zákaznicho servisu.
Pokud chcete pracovat ve společnosti, která podniká v oblasti s morální hodnotou, máte zkušenost ze zákanického servisu a mluvíte plynule anglicky, kontaktujte nás.
Vaší náplní práce bude komunikace se zákazníkem, přijímání objednávek, komunikace s výrobou a dalšími odděleními společnosti, informování zákazníka o průběhu zakázky, spolupráce na řešení reklamací apod.

Požadujeme

  • zkušenost v oblasti zákaznického servisu
  • plynulá angličtina (min. úroveň B2)
  • komunikativní a především zákaznicky orientovaná osobnost
  • schopnost na sebe převzít odpovědnost
  • schopnost práce ve stresu


Nabízíme

Benefity: * závodní stravování * týden dovolené navíc * nadstandardní platové podmínky * příjemné pracovní prostředí Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji. Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek