PROJEKTOVÝ MANAŽER, nové projekty

referenční číslo: 7-30-231701/JD

Náplň práce


Máte zkušenosti s projektovým managementem nebo z vedoucí pozice ve výrobě? Hovoříte plynule německy nebo anglicky? Chcete se stát součástí týmu úspěšné mezinárodní výrobní společnosti?
Potom hledáme právě Vás!
Vaší hlavní odpovědností bude koordinace projektů napříč různými technickými oblastmi, zavádění nových produktů do výroby, aktivní komunikace s kolegy v rámci celé organizace (častá komunikace s kolegy v ČR i na centrále v Rakousku), podpora jednatele firmy a další.

Požadujeme


Aktivní znalost německého nebo anglického jazyka
Odpovídající technické vzdělání nebo technická praxe
Zkušenosti z výrobního prostředí
Samostatná iniciativní osobnost
Zkušenosti z obdobné pozice výhodou

Nabízíme

Benefity: Pro své zaměstnance společnost nabízí: * dotované stravování * 5 týdnů placené dovolené * příspěvek na kapitálové pojištění * možnosti dalšího vzdělávání (jazykové kurzy) Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji. Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Management, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek