Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovníci na třídění, kontrolu, montáž čkyně, od 22.000,-kč

referenční číslo: 5c82656ca5ad9546777bd113 | aktuálnost: 06.11.2019

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

* provádění vizuální kontroly hotových výrobků a jejich třídění, příp. montáž výrobků
* třísměnný (R, O, N) nebo nepřetržitý provoz (2xN, 2xO, 2xR a 3 dny volno), 8h směny
* vhodné pro muže i ženy

Požadujeme

* vzdělání nerozhoduje
* předchozí praxe ve výrobě výhodou
* manuální zručnost

* VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

Nabízíme

* měsíční mzda od 22.000,-Kč, po zkušební době navýšení
(základní mzda od 19.000,-Kč + výkonnostní odměna + příplatky za noční 20% + bonus za docházku 1.000,-Kč/měsíc)
* + příplatky za so, ne 50%
* stravenky 80,-Kč/den
* až 27 dní dovolené
* 13. plat
* příspěvek na dojíždění
* pracovní oblečení a obuv, vč. oprav a praní poskytováno zdarma

Mzda: 22 000 - 24 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Čkyně,

Region: Jihočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Profese: dělník, dělník ve výrobě, kvalitář

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní