Typ nabídky

Minimální mzda

Prodejce příslušenství k manipulační technice pro oblast Jižní Čechy

referenční číslo: 5bf41969babecf25c51b3e55 | aktuálnost: 11.02.2019

ČEMAT trading, spol. s r.o.

Společnost ČEMAT trading, spol. s r.o. Bohumín se zaměřením na prodej příslušenství k manipulační technice a stavebním strojům příjme na HPP:

Náplň práce:

- péče o stávající klienty a aktivní vyhledávání nových obchodních kontaktů

- prezentace zboží

- tvorba obchodních nabídek

- realizace zakázek

Požadujeme:

- SŠ vzdělání technického směru

- obchodní a prodejní dovednosti včetně obchodní praxe

- komunikační a prezentační dovednosti

- samostatnost

- flexibilita

- uživatelské znalosti PC - MS Office

- řidičský průkaz. sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:

- notebook

- mobil

- služební vůz

- odborná školení

- motivující ohodnocení

Nástup: dle dohody.

Životopisy zasílejte na email: kozdonova@cemat.cz

Region: Jihočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Stavebnictví, projekce, architektura, Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Vzdělávací kurzy, školení