Typ nabídky

Super práce v Písku! Mzda až 20000Kč! Mimo průmyslovou zónu!

referenční číslo: 58b7c4dcbabecf2c044cd3db | aktuálnost: 18.11.2019

Adecco spol. s r.o.

Pro významnou výrobní společnost v Písku, která má sídlo MIMO PRŮMYSLOVOU ZÓNU hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na výrobní pozici OPERÁTOR/KA VÝROBY.

Vhodné pro ženy i muže!

Nabízíme Vám také odměnu 500,-Kč za dalšího kandidáta, kterého nám doporučíte a nastoupí

V PÍSKU MIMO PRŮMYSLOVOU ZÓNU!

Nabízíme:

► nástup možný IHNED po zaškolení
► mzda od 14500Kč/měsíčně + prémie 0-3000kč
► hlavní pracovní poměr, stabilní zaměstnání
► třísměnný provoz
► souhrn příplatků a prémií (za docházku, výkonnost)
► závodní stravování nebo stravenky
► 5 týdnů dovolené

Požadujeme:

► ZŠ/SOU vzdělání
► manuální zručnost
► spolehlivost a dobrá pracovní morálka
► zdravotní způsobilost
► praxe ve výrobě velkou výhodou

Náplň práce:

► obsluha strojů a zařízení, manipulace s díly, montáže a kompletace, samokontrola vyrobených dílů.
KONTAKTUJTE NÁS IHNED, MÍSTA JSOU OMEZENÁ!

Mzda: 14 500 - 22 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Písek,

Region: Jihočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Profese: dělník, dělník ve výrobě, operátor, operátor výroby, pomocný dělník, výrobní operátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy