Typ nabídky

Minimální mzda

Kvalitář fmea

referenční číslo: 20991 | aktuálnost: 24.05.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti a znáte nástroj kvality FMEA a domluvíte se anglicky?
Chcete se stát součástí mezinárodní společnosti?

Pak neváhejte, je zde šance právě pro Vás:

Mezinárodní společnost hledá kandidáta na pozici:

KVALITÁŘ FMEA

Náplň práce

  • Identifikovat místa možného vzniku vad ve výrobě
  • Komunikace se zahraničními zákazníky
  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti
  • Provádění interních auditů kvality v závodě
  • Zpracování příslušné agendy

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání - nejlépe v oboru
  • Znalost FMEA a auditů kvality
  • Praxe na obdobné pracovní pozici
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Organizační schopnosti

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvky na dojíždění
  • Podporu při relokaci
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvky na penzijko
  • Místo výkonu práce: sevěrně od Jidřichova Hradce

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj, Kraj Vysočina

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Strojírenství