Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce (9)

Provzní technolog - zpracování plastů

(Třebíč, 67401)

optimalizace výrobních procesů sledování zmetkovitosti a zavádění opatření pro její redukování normování výrobních operací tvorba technologických postupů zajištění a správa provozních prostředků aktivní spolupráce při testování nových produktů

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Kontrolor kvality

(U Kapličky 591, Třebíč, 67401)

kontrola předepsaných dílů dle zkušebního plánu kontrola zablokovaných dílů na základě reklamací evidence zmetků z kontroly a uvolňování dobrých kusů práce v třísměnném provozu

Mzda: 20 000 - 20 000 Kč / měsíc

Zámečník výroby forem - pouze ranní směna

výroba nových tvarovacích forem práce s technickou a výkresovou dokumentací přizpůsobení forem potřebám výroby údržba a opravy tvarovacích forem práce pouze na ranní směnu

Mzda: 23 500 - 23 500 Kč / měsíc

Kvalitář - 13. mzda + benefity

(Třebíč)

spolupráce při řešení zákaznických reklamací a požadavků komunikace a jednání se zákazníky spolupráce při řešení příčin reklamací kontrola požadované kvality výrobků

Dělník/ce ve výrobě - až 26 000 Kč + 13. mzda

(Třebíč)

Náplň práce: jednoduchá obsluha výrobního stroje drobné kompletace a montáže výrobků balení, kontrola práce v třísměnném (PO – PÁ) nebo nepřetržitém provozu (12ctky) práce vhodná pro muže i ženy   Požadujeme: pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost zájem o práci zkušenost s prací ve výrobním…

Mzda: 19 000 - 26 000 Kč / měsíc

DĚLNÍK/CE - zpracování umělé hmoty - až 26 000 Kč

(Třebíč)

Náplň práce: obsluha strojů na zpracování umělé hmoty vedení dokumentace provádění údržeb   provádění kontrol kvality práce v třísměnném provozu (PO – PÁ)   Požadujeme: zkušenost s prací ve výrobním závodě vyučení v technickém oboru manuální zručnost zodpovědnost, spolehlivost schopnost…

Mzda: 22 000 - 26 000 Kč / měsíc

Pracovník dodavatelské kvality

zajišťování kvality nakupovaných dílů (týmová práce) zpracování vzorkování (PPAP) od dodavatelů zpracování dodavatelských reklamací komunikace s dodavateli

Letní brigáda na srpen až 104 Kč/hod

(Třebíč)

Náplň práce: jednoduché kompletace/montáže výrobků základní obsluha stroje na výrobu dílů kontrola, balení, ostatní pomocné práce   Požadujeme: věk minimálně 16 let spolehlivost a pečlivost chození včas na směny dobrý zdravotní stav   Nabízíme: 90 - 104 Kč/hod. (15% příplatek na nočních…

Mzda: 90 - 104 Kč / hodinu

Zámečník - 22 000 Kč + 13. mzda

údržba strojního a technologického zařízení odstraňování poruch a opravy strojních zařízení práce vhodná i pro šikovné absolventy !

Mzda: 22 000 - 22 000 Kč / měsíc

Může Vás zajímat

JobDnes.cz - Moje cesta do prace

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů