Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník podpory prodeje - Kladno

referenční číslo: A10470 | aktuálnost: 19.10.2022

AURES Holdings a.s.

PŘIDEJTE SE K NÁM! DRŽÍME VÁM MÍSTO!

Síť autocenter AAA AUTO působí na trhu již 29 let. Je součástí společnosti AURES Holdings a.s. Provozuje síť více jak 55 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2,3 miliony zákazníků. Skupina prodá ročně 86 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna.

Náplň práce

* Čištění exteriéru/interiéru vozů
* Péče o čistotu prodejní plochy
* Péče o čistotu vozů na prodejní ploše
* Práci s auty různých značek a variant
* Drobné převozy aut

Požadujeme

* ŘP sk. B
* Ochotu pracovat krátký/dlouhý týden
* Ochotu pracovat ve venkovních prostorách

Nabízíme

* Mzdu až 28.000 Kč
* Možnost profesního růstu
* Práci ve stabilní společnosti
* Širokou škálu benefitů (multisport karta, slevy na firemní produkty, slevy na sport, kulturu, cestování)
* Práci v přátelském kolektivu

Mzda: 28 000 - 28 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: gen. Klapálka 2810, Kladno, 272 02

Region: Středočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Vhodné pro: Absolventy