Typ nabídky

Minimální mzda

Technik vozového parku - praha (A8919)

referenční číslo: 60a29087500f9a5ebd3ffda5 | aktuálnost: 07.11.2023

AURES Holdings a.s.

PŘIDEJTE SE K NÁM! DRŽÍME VÁM MÍSTO!

Síť autocenter AAA AUTO působí na trhu již 29 let. Je součástí společnosti AURES Holdings a.s. Provozuje síť více jak 55 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2,3 miliony zákazníků. Skupina prodá ročně 86 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna.

Náplň práce

* Kontrola kvality vykoupených vozidel
* Kontrola dodržování předprodejních procesů na pobočce
* Návrh vozidel na opravu a jejich následná kontrola
* Sledování skladového profilu vozidel
* Optimalizace skladových zásob vozidel

Požadujeme

* Velmi dobrou orientaci na automobilovém trhu (značky, modely, ceny atd.)
* Schopnost identifikovat vady automobilů (mechanické, kosmetické – lakování)
* Základní znalost práce s PC (MS Word, Excel, Outlook)
* Proaktivní přístup, dobré komunikační schopnosti, zodpovědnost
* Časovou flexibilitu a ochotu pracovat ve venkovních prostorách
* ŘP skupiny B

Nabízíme

* Velmi dobré finanční ohodnocení
* Smlouvu na dobu neurčitou
* Mobilní telefon
* Možnost profesního růstu a odborného vzdělávání
* Profesionální školicí program leadera trhu
* Možnost spolupodílet se na řízení pobočky
* Možnost cestování v rámci poboček nadnárodní společnosti
* Širokou škálu firemních benefitů - firemní školka, právní poradna, firemní tarify pro soukromé účely, Multisport karta, autoškola a kondiční jízdy za zvýhodněné ceny, slevy u firemních partnerů

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Dopraváků 874 / 15, Praha 8, 184 00

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl, Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup

Profese: automechanik, nákupčí, prodejce, prodejce vozů, servisní technik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Mobilní telefon, Provize z prodeje, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby

Vhodné pro: Absolventy