Typ nabídky

Minimální mzda

Prodejce automobilů - Praha (A9553)

referenční číslo: 6220c2442f395654047ac437 | aktuálnost: 08.11.2023

AURES Holdings a.s.

Máte rádi koně? Máme jich pro vás tisíce!

Hledáme milovníka aut. Jednoduše někoho, kdo ví, jak to chodí pod kapotou, ale taky se nebojí pochválit karoserii nebo interiér. Někoho, kdo bude mezi auty jako doma a postará se, aby se skvěle cítil i náš zákazník. K tomu je potřeba se trochu vyznat v lidech a číst jejich přání, ale to se dá praxí vybrousit. A když to dopadne, zákazník si odveze vůz vybraný s vaší pomocí a vy se můžete těšit na peníze, které si zasloužíte. To je fér, ne?

Náplň práce:

  • Přímo na pobočce jste k dispozici zákazníkům a reagujete na jejich otázky a požadavky.
  • Staráte se o prezentace vozů, zkušební jízdy a asistenci při uzavírání obchodů.
  • Spolupracujete s obchodním týmem, aby se zákazník cítil komfortně po celou dobu nákupu.

Nabízíme Vám:

  • Do začátku startovní příspěvek 30 000 Kč.
  • Garantovaný výdělek 50 000 Kč ve zkušební době.
  • Měsíčně i přes 80 000 Kč, když vám to půjde. Strop nemáme.
  • Téměř jistý kariérní postup, pokud budete opravdu top.
  • Krátký a dlouhý týden, což znamená půlku měsíce volno.
  • Školení a kursy, protože i my stojíme o vaše zlepšování.
  • Pohodové a nápomocné kolegy, mezi kterými vám bude fajn.
  • Firemní benefity typu slevy na služby a produkty nebo mobilní tarify.
  • Multisport karta
  • Odměna za doporučení šikovného a schopného zaměstnance.

Požadujeme:

  • V první řadě pozitivní a samostatný přístup plus smysl pro obchod.
  • Chuť a schopnost pracovat ve venkovním prostředí mezi auty.
  • Časovou flexibilitu a řidičský průkaz skupiny B.
  • Přirozenou schopnost učit se a chápat nové věci.

Mzda: 40 000 - 70 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Dopraváků 874 / 15, Praha 8, 184 00

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl, Obchod, prodej, nákup

Profese: manažer prodeje, obchodní zástupce, prodejce vozů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Profesní/osobní kouč, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení

Vhodné pro: Absolventy