Typ nabídky

Minimální mzda

Regionální specialista/ka finančních služeb (A9200)

referenční číslo: 6103f56ba294804d78698992 | aktuálnost: 07.11.2023

AURES Holdings a.s.

PŘIDEJTE SE K NÁM! DRŽÍME VÁM MÍSTO!

Síť autocenter AAA AUTO působí na trhu již 29 let. Je součástí společnosti AURES Holdings a.s. Provozuje síť více jak 55 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2,3 miliony zákazníků. Skupina prodá ročně 86 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna.

Náplň práce

Staňte se součástí našeho regionálního týmu prodeje finančních služeb pro střední Čechy.

  • Komunikace s klienty na určených pobočkách v rámci regionu
  • Zprostředkování finančních a pojišťovacích služeb
  • Připravování smluvní dokumentace a administrativní podpora při prodeji vozidel
  • Spolupráce s poskytovateli služeb, jako jsou banky, pojišťovny, leasingové společnosti
  • Po zaškolení převzetí role mentora na svěřených pobočkách
  • Práce s finanční hotovostí

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání ukončené maturitou
  • Proklientské a profesionální vystupování
  • Aktivní řízení vozu a ochotu cestovat po pobočkách
  • Zkušenosti s prodejem výhodou (třeba jste dobří v argumentaci i bez nich)
  • Velmi dobré komunikační a organizační dovednosti

Nabízíme

  • Garantovanou mzdu ve zkušební době 40 000 Kč
  • Motivující finanční ohodnocení - po zaškolení 40 000 – 70 000 Kč dle výsledků, strop nemáme
  • HPP se smlouvou na dobu neurčitou
  • Flexibilní pracovní dobu – možnost plánování směn
  • Propracovaný systém školení vlastní tréninkové akademie
  • Odborné vzdělávání, vč. certifikací od ČNB
  • Možnost dalšího kariérního růstu a osobnostního rozvoje
  • Služební auto, mobilní telefon, notebook
  • Možnost firemního ubytování
  • Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou, benefitní program na volání od společnosti T- Mobile pro rodinné příslušníky, nákup firemních produktů a služeb se slevou (auto, pojištění, financování, pronájem vozu, servis a další)

Místo pracoviště: Místecká 3220, Moravská Ostrava, 702 00

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa, Automobilový průmysl, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Obchod, prodej, nákup

Profese: administrativní pracovník, finanční leasing a prodej na splátky, finanční poradce, finanční specialista, konzultant v pojišťovnictví, pojišťovací poradce, pojišťovací zprostředkovatel, specialista splátkového prodeje, úvěrový specialista

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Bonusy/prémie, Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Provize z prodeje, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Sleva na firemní výrobky/služby, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení