Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista oceňování vozů - Praha

referenční číslo: 6098f5b947249e1da4428e78 | aktuálnost: 07.11.2023

AURES Holdings a.s.

PŘIDEJTE SE K NÁM! DRŽÍME VÁM MÍSTO!

Síť autocenter AAA AUTO působí na trhu již 29 let. Je součástí společnosti AURES Holdings a.s. Provozuje síť více jak 55 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2,3 miliony zákazníků. Skupina prodá ročně 86 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna.

Náplň práce

Jsou auta odjakživa tvým koníčkem? Orientuješ se v nich a chtěl bys pracovat v týmu, který rozhoduje o cenách nakupovaných aut? Několik desítek mladých nadšenců tvoří jedno nejdůležitějších oddělení v naší firmě, kde se tvoří nákupní strategie. Nemusíš mít praxi v oboru, pozice je vhodná i pro absolventy.

* Komunikace s výkupčími na našich pobočkách – výkupčí pošle fotky a detailní popis auta a ty vyhodnotíš jeho cenu
* Využití a rozšíření svých znalostí o automobilech
* Sledování nejnovějších trendů v auto-moto
* Analýza obchodní příležitosti v internetové inzerci
* Práce přímo na centrále, kde se „točí“ nejvíce aut

Požadujeme

* Nadšení do aut a chuť rozšiřovat si svoje obzory
* Logické a analytické myšlení, správný úsudek
* Smysl pro týmovou hru
* Znalost MS Office
* ŘP sk. B

Nabízíme

* Nadprůměrné finanční ohodnocení až 50.000 měsíčně
* Kariérní růst pro každého, kdo má chuť se zlepšovat
* Přátelský kolektiv
* Práce na HPP na dobu neurčitou
* Flexibilní pracovní doba
* Firemní vzdělávací programy
* Bonus za doporučení nového zaměstnance (až 10.000 Kč)
* Firemní benefity: slevy na sport, kulturu, dovolenou, zvýhodněné firemní tarify na telefon pro soukromé účely, možnost nákupu firemních produktů se slevou (auto, pojištění a financování vozu, GPS navigace a další)

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Dopraváků 874 / 15, Praha 8, 184 00

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl, Doprava, logistika, Řemesla, výroba, Strojírenství

Profese: autoelektrikář, automechanik, prodejce vozů, servisní technik, technolog ve strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Mobilní telefon, Možnost občasné práce z domova, Provize z prodeje, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení

Vhodné pro: Absolventy