Typ nabídky

Minimální mzda

Social media specialist - praha

referenční číslo: 6123b2d4b74ba40a70684163 | aktuálnost: 07.11.2023

AURES Holdings a.s.

PŘIDEJTE SE K NÁM! DRŽÍME VÁM MÍSTO!

Síť autocenter AAA AUTO působí na trhu již 29 let. Je součástí společnosti AURES Holdings a.s. Provozuje síť více jak 55 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2,3 miliony zákazníků. Skupina prodá ročně 86 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna.

Náplň práce

Přibývají nám nové projekty a proto se náš social media tým těší na nového Social specialistu/ku. Budeš mít na starosti různorodé projekty (od práci s influencry přes spolupráci nad tvorbě videí pro náš YT kanál) a pomáhat nám budovat dobrou pověst našeho brandu. Necháme ti volnou ruku pro realizaci tvých nápadů a zároveň ti dáme velký prostor pro tvoje další vzdělávání.

* Tvorba kreativního contetu brandů AAA AUTO pro Facebook, Instagram, YouTube kanál, a TikTok

* Komunikace a zajištění správné spolupráce s influencry

* Tvorba, kontrola a pomoc při přípravě video scénářů

* Tvorba a příprava brandových claimů a textací

* Práce v Business Managaru – promo příspěvků

* Spolupráce s regionálními manažery – podpora konkrétních poboček

* Zastřešení spolupráce s agenturami, dohled nad kreativními agenturami

* Spolupráce a participace na eventech – tvorba stories & livestream

* Účast nad kreativním řešení kampaní

* Tvorba experimentálních projektů, hledání neotřelých řešení

* Sledování trendů, trhu, konkurence

* Vyhodnocování kampaní

* Tvorba regionálních kampaní pro dané pobočky

Požadujeme

* 2 roky prokazatelných zkušeností s content marketingem na sociálních sítích

* Perfektní znalost českého jazyka

* Zkušenosti s copywritingem

* Výborná znalost sociálních sítí (Facebook, Instagram, Youtube, Linkedin, TikTok)

* Angličtina minimálně B2 (denní komunikace se zahraničními agenturami a influencry)

* Týmový hráč

* Flexibilní

* Dynamický

Nabízíme

* Pestrou práci, fajn mladý tým

* Možnost účasti na školeních, konferencích nebo interních kurzech angličtiny

* Pružnou pracovní dobu

* Možnost home-office

* Motivující mzdové ohodnocení

* Služební telefon a notebook

* Balík firemních benefitů

Požadované jazykové znalosti

Český
Anglický

Místo pracoviště: Dopraváků 874 / 15, Praha 8, 184 00

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl, Marketing, reklama, public relations

Profese: direct marketing, marketingová komunikace, marketingová strategie, online marketing, přímý marketing, specialista marketingu

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Mobilní telefon, Možnost občasné práce z domova, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Vlastní organizace náplně práce, Vzdělávací kurzy, školení