Typ nabídky

Minimální mzda

Marketingový produktový specialista - praha

referenční číslo: A9171 | aktuálnost: 07.11.2023

AURES Holdings a.s.

Financování ojetého automobilu je jeden z hlavních pilířů poskytovaných služeb naší společností. Hledáme proto Marketingového specialistu finančních služeb, který zná výrazy jako leasing, spotřebitelský úvěr, operák.

Ideální kandidát by měl mít přehled o finančních službách v České republice, přicházet pravidelně s přehledem o tom, co je zrovna na trhu a kam se svět finančních služeb pro rezidenty a malé podnikatele posouvá.

Náplň práce

  • odpovědnost za rozvoj komunikace financování ve všech marketingových kanálech
  • design procesu fungování kampaní s konkrétními finančními institucemi a bankami
  • komunikace s odpovědnými osobami na Marketingu, Call centru, oddělení Data Science, Prodeje
  • analýza a vyhodnocení kampaně, jejího dopadu do počtu leadů, následných návštěv zákazníků na našich autobazarech a prodaných aut
  • aktivní podílení se na přípravě reportingu marketingových dat z pohledu F&I (Finance & Insurance)
  • účast na přípravě F&I produktů z pohledu marketingu
  • hledání nových cest komunikace financování
  • pravidelná revize obsahu webových stránek z pohledu F&I
  • monitoring konkurence a jejich marketingových kampaní spojených s F&I
  • úzká spolupráce s vedením marketingového odděleni a country/Group F&I manažery
  • příprava marketingových kampani zaměřených na nabídku financovaní a jejich vyhodnocování – 360 mix (off-line, on-line)
  • příprava podkladů a školení pro Call Centrum a pobočky na mkt. kampaně
  • řízení obsahu webové prezentace týkající se Financovaní
  • sledovaní podílu F&I marketingových kampani na celkovém marketingu a řízeni tohoto podílu
  • spolupráce s online týmem na prodeji a financování v digitálním prostředí

Požadujeme

  • zkušenost s marketingem a marketingovou komunikací min. 3+ roky
  • zkušenost s finančními produkty, zejména pak spotřebitelskými úvěry - buď v rámci finanční instituce (banka, splátkové společnosti) nebo společnosti, která stejně jako my zprostředkovává úvěry pro zákazníky
  • analytické schopnosti
  • rychlá adaptace, orientace v prostředí
  • samostatnost, motivovanost doručit požadované úkoly
  • time management
  • anglický jazyk na komunikační úrovni

Nabízíme

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Perspektivní a zajímavou práci v přátelském kolektivu
  • Možnost seberealizace a kariérního růstu
  • Profesní rozvoj formou interních a externích školení
  • Firemní benefity (slevy na sport, kulturu, dovolenou, zvýhodněné tarify na telefon pro soukromé účely, nákup firemních produktů se slevou – auto, pojištění, financování vozu a další)

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: V Oblouku 128, Čestlice, 252 43

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Marketing, reklama, public relations, Ostatní

Profese: analytik prodeje, finanční leasing a prodej na splátky, finanční poradce, marketingová strategie, marketingový analytik, marketingový koordinátor, odborný asistent marketingu, product specialist, specialista marketingu, úvěrový specialista

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Občerstvení na pracovišti, Provize z prodeje, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení