Typ nabídky

Minimální mzda

Účetní - Senior (A9341)

referenční číslo: 60794132555e111fab309a82 | aktuálnost: 07.11.2023

AURES Holdings a.s.

Hledáme šikovnou účetní/ho do úspěšné mezinárodní firmy. Pokud se chcete stát součástí našeho finančního oddělení a vyznáte se v účetnictví, patříte mezi absolventy SŠ a VŠ ekonomického zaměření, dejte nám o sobě vědět!

Náplň práce:

  • Zpracování podvojného účetnictví několika firem
  • Účtování tuzemských i zahraničních přijatých a vydaných faktur
  • Účtování bankovních výpisů a pokladny
  • Evidence pohledávek a závazků, zápočty, odsouhlasení
  • Samostatné účtování, kurzové rozdíly, DPH, časové rozlišení, dohadné položky, rezervy, účtování mzdových výstupů
  • Příprava podkladů pro interní reporting
  • Zpracování účetních dokladů v rámci závěrkových prací
  • Správa sald, pohledávek a závazků
  • Zpracovávání statistických a jiných výkazů

Nabízíme Vám:

  • Samostatnou práci ve stabilní společnosti s mezinárodní působností
  • Možnost profesního rozvoje a kariérního růstu
  • Přátelskou atmosféru
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Firemní benefity - slevy na sport, kulturu; zvýhodněné firemní produkty a služby a další

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání – nejlépe ekonomického směru
  • Zkušenosti v oboru min. 3 roky
  • Znalost českých účetních standardů, znalost daňových zákonů (zákon o DPH a dani z příjmů), základní znalost IFRS výhodou
  • Anglický jazyk výhodou
  • Znalost MS Office
  • Znalost systému Navision výhodou
  • Vysoké pracovní nasazení, samostatnost, odolnost vůči stresu

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Dopraváků 874 / 15, Praha 8, 184 00

Region: Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby