Typ nabídky

Minimální mzda

Prodejce automobilů - Brno (A8567)

referenční číslo: 60191c07b872867c766c7612 | aktuálnost: 07.11.2023

AURES Holdings a.s.

Máte v sobě obchodního ducha, nebo jsou auta vaším koníčkem? Hledáte perspektivní práci ve stabilním prostředí? Jste týmový hráč a člověk orientovaný na výsledek?

Pokud jsou vaše odpovědi ano, jsme ta pravá volba. Protože my jsme víc než jen autobazar. Jsme prodejní tým plný sympatických lidí, který moc rád přivítá nové kolegy.

Přidejte se k nám a odstartujte kariéru v mezinárodní firmě!

Náplň práce

* Komunikovat se zákazníky přímo na pobočce

* Poskytovat zákaznický servis - výběr a prezentace vozu, testovací jízdy, uzavírání obchodů

* Spolupracovat s obchodním týmem

Požadujeme

* Pozitivní přístup, samostatnost a smysl pro obchod

* Chuť učit se novým věcem a pracovat ve venkovním prostředí

* Komunikativnost, spolehlivost a časovou flexibilitu

* Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

* Měsíční mzda 40 000 - 60 000 Kč (strop ale nemáme, výše výdělku závisí jen na Vás)

* Garantovaný výdělek 30 000Kč ve zkušební době

* HPP na dobu neurčitou

* Kariérní růst pro každého, kdo má chuť se zlepšovat

* Polovinu měsíce volno ( práce na krátký/dlouhý týden)

* Školící programy vlastní tréninkové akademie

* Přátelský a dynamický kolektiv

* Podpora od nadřízeného v každém okamžiku

* Benefity - slevy na služby a zboží, na sport, zvýhodněné tarify na telefon a mnoho dalších

Místo pracoviště: Černovická 1183/38, Brno - Černovice, 618 00

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Obchod, prodej, nákup

Profese: obchodní zástupce, odborný asistent prodeje, prodejce, prodejce vozů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Občerstvení na pracovišti, Provize z prodeje, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení