Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník péče o vozy - Praha.

referenční číslo: A8883 | aktuálnost: 07.11.2023

AURES Holdings a.s.

Máš drive a hledáš uplatnění v auto-moto? Jsi po škole, hledáš si první práci nebo nový směr? Vidíš svoji budoucnost v prostředí aut? Nastartuj kariéru u nás a rozhlídni se po nabízených možnostech.

Náplň práce

* Péče o exteriéry a interiéry vozů
* Tepování sedaček
* Slepování firemních reklam na karosérii
* Přeprava vozů na krátké vzdálenosti
* Práce na naší centrální pobočce

Požadujeme

* Zájem o práci s automobily
* Řidičský průkaz sk.B podmínkou
* Ochotu pracovat částečně i ve venkovních prostorách
* Práci s nasazením - bonusy za výkon

Nabízíme

* Mzda až 34.000 Kč
* Plné zaškolení
* Pracovní poměr na dobu neurčitou
* Možnost profesního růstu
* Práce krátký - dlouhý týden
* Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou, slevy na firemní produkty

Místo pracoviště: Dopraváků 874 / 15, Praha 8, 184 00

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl, Doprava, logistika, Ostatní

Profese: autočalouník, dělník, pomocný dělník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Sleva na firemní výrobky/služby

Vhodné pro: Absolventy