Typ nabídky

Minimální mzda

Autoholik - Praha (A8675)

referenční číslo: 609a34b9eb724e2f751fed02 | aktuálnost: 08.11.2023

AURES Holdings a.s.

PŘIDEJTE SE K NÁM! DRŽÍME VÁM MÍSTO!

Síť autocenter AAA AUTO působí na trhu již 29 let. Je součástí společnosti AURES Holdings a.s. Provozuje síť více jak 55 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2,3 miliony zákazníků. Skupina prodá ročně 86 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna.

Náplň práce

Při otevření počítače na tebe jako první vykoukne nadupaná kára? Protéká ti žilami místo krve benzín? Při sledování tvého oblíbeného automobilového pořadu ti srdce běží na plné otáčky? Má tvoje auto jméno? Volný čas trávíš leštěním?

Odpověděl jsi na tyto otázky ANO?

TŘI, DVA, JEDNA - GO AAA!!!

* Chytneš si svůj autohovor s naším výkupčím, který ti popíše stav vozidla a ty vyhodnotíš cenu
* Budeš sledovat nejnovější trendy v prodeji aut
* Budeš analyzovat business příležitosti na webu
* A občas si sedneš i do Ferrari

Požadujeme

* Zapálení do aut
* Logicko-analytické myšlení a vhodný úsudek
* Chuť se učit a vzdělávat v oblasti automobilů
* Být týmový hráč
* Znalost MS Office
* ŘP sk. B, sice budeš v kanclu, ale řídit bys měl umět

Nabízíme

* Dostaneš víc než jen na angličáka - nadprůměrné finanční ohodnocení až 55.000 měsíčně
* Firemní vzdělání a kariérní růst
* Přátelský a dynamicky kolektiv
* Práce na HPP na dobu neurčitou
* Bonus za doporučení nového zaměstnance (až 10.000 Kč)
* Firemní benefity: slevy na sport, kulturu, dovolenou, zvýhodněné firemní tarify na telefon pro soukromé účely, možnost nákupu firemních produktů se slevou (auto, pojištění a financování vozu, GPS navigace a další)

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Dopraváků 874 / 15, Praha 8, 184 00

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl, Doprava, logistika, Řemesla, výroba, Strojírenství

Profese: autoelektrikář, automechanik, prodejce vozů, servisní technik, technolog ve strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Mobilní telefon, Možnost občasné práce z domova, Provize z prodeje, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení

Vhodné pro: Absolventy