Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový manažer

referenční číslo: 60a263217ef5691fc0015792 | aktuálnost: 09.07.2021

Městská část Praha 7

Městská část Praha 7 přijme na volnou pozici "Projektového manažera"

Náplň práce

  • příprava projektových záměrů a žádostí
  • řízení projektu ve všech jeho fázích, vedení a řízení projektového týmu, stanovení časového a finančního plánu
  • realizace projektu, komunikace s řídícím orgánem, řízení změn v projektu, zajištění předání výstupů z projektu
  • koordinace postupů prací a návaznost činností v jednotlivých úkolech, pravidelné reportování o stavu realizace
  • projektu včetně zpráv o realizaci projektu, zpracování kompletní dokumentace k projektu, spolupráce na plnění
  • monitorovacích indikátorů projektu
  • spolupráce na finančním plánování, řízení a controllingu projektu (sestavování rozpočtu, sledování čerpání rozpočtu,
  • tvorba finančního plánu, příprava žádosti o platbu, součinnost při externích kontrolách, nastavování vnitřních
  • kontrolních mechanismů)
  • spolupráce na implementaci projektových výstupů

Požadujeme

vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání

  • zkušenosti s realizací a administrací projektů financovaných z evropských fondů min. 3 roky
  • zkušenosti s finančním řízením projektů min. 3 roky výhodou
  • znalost problematiky projektového řízení
  • znalost prostředí MS 2014+
  • základní znalost účetnictví výhodou
  • organizační a komunikační schopnosti a dovednosti, manažerské schopnosti, prezentační dovednosti, řízení
  • priorit,
  • vedení týmu, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, analytický přístup k řešení problémů, flexibilita
  • znalost práce na PC (MS Office, Outlook, Internet, Excel, PowerPoint)
  • AJ výhodou

Nabízíme

  • stravenky
  • 3 dny zdravotní volno
  • poukázky Flexi Pass
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na MultiSport kartu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • přátelský a inspirativní tým odborníků

Místo pracoviště: U Průhonu 38/1338, Praha 7, 17000

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské