Typ nabídky

Minimální mzda

Recepční na Generální ředitelství společnosti CPI Hotels

referenční číslo: 618bc4d6382bc51c43523af2 | aktuálnost: 10.10.2022

CPI Hotels, a.s.

CPI Hotels je s portfoliem 33 hotelů o celkové kapacitě převyšující 10 000 lůžek 13 000 konferenčních míst největší hotelovou skupinou v České republice. Společnost provozuje hotely značek Clarion Hotels, Buddha-Bar Collection, Mamaison Hotels & Residences, Spa & Kur Hotels, Comfort Hotels, Quality Hotels, Courtyard by Marriott a Private Label Hotels. Je jedním z největších poskytovatelů dlouhodobého ubytování pod značkou Ubytovny.cz.

Náplň práce:

  • vítání hostů, jejich obsluha
  • koordinace jednání v zasedacích místnostech včetně organizace v Outlooku
  • zajištění chodu tel. ústředny a přepojování tel. hovorů
  • pošta – příjem, třídění, evidence, odesílání
  • třídění emailové pošty
  • zajišťování interní pošty mezi hotely + komunikace s řidiči a hotely
  • spolupráce se ACEO s agendou mobilních telefonů – práce s Vodafone OneNet samoobsluhou (nastavování roamingu, blokace a aktivace SIM karet, přesměrování hovorů), objednávky telefonů a jejich distribuce včetně předávacích protokolů
  • skenování smluv
  • komunikace s údržbou při poruchách
  • administrativní podpora celého GŘ
  • obsluha kuchyňky – udržování čistoty
  • objednávky kancelářských potřeb vč. tonerů
  • objednávky sortimentu občerstvení (káva, čaje, mléko, voda)
  • obsluha kopírky, skeneru
  • pochůzky na úřady
  • zástup ACEO při nepřítomnosti

Můžeme Vám nabídnout:

  • práci na plný úvazek
  • místo práce na Generální ředitelství CPI Hotels, Vladislavova 17, Praha 1
  • systém zaměstnaneckých benefitů (možnost dodatečné dovolené, karta Multisport, možnost zdokonalování se v cizích jazycích i možnost jazykových kurzů, vzdělávací a sportovní akce, příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění, možnost ubytování na hotelu, příspěvek zaměstnavatele na kulturní akce)

Pro tuto pozici požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • zkušenost s prací na podobné pozici výhodou
  • dobré organizační schopnosti
  • základní znalost s MS Office (Excel, Word, Outlook, Powerpoint)
  • pozitivní a aktivní přístup k práci, spolehlivost, flexibilitu, zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost a pečlivost
  • nástup ihned

Ostatní informace k náboru:

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost. Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci. Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech. V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Požadované jazykové znalosti

Český
Anglický

Místo pracoviště: Vladislavova 1390/17, Praha 1, 110 00

Region: Praha

Obor: Administrativa

Profese: administrativní pracovník, asistent/asistentka, recepční

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení

Vhodné pro: Absolventy