Typ nabídky

Minimální mzda

Recepční - dlouhodobá brigáda

referenční číslo: 59edee45a5ad957de769f523 | aktuálnost: 02.09.2022

Clarion Congress Hotel Ostrava****

Clarion Congress Hotel Ostrava∗∗∗∗ hledá vhodného kandidáta na pozici Recepční - brigádně. Směny včetně SO a NE.
Nástup dohodou.

Požadujeme

- minimálně SŠ vzdělání podmínkou
- aktivní znalost AJ slovem i písmem
- znalost dalšího světového jazyka výhodou
- počítačové dovednosti
- příjemné vystupování, spolehlivost, komunikativnost, pečlivost a dochvilnost

Nabízíme

- moderní prostředí 4* hotelu
- závodní stravování
- jistotu dlouhodobého zaměstnání

Náplň práce

- komunice s hosty, poskytování informací o hotelu

- vyřizování telefonické a emailové korespondence

- tvorba rezervací, check in/ check out

- práce s platebním terminálem a hotovostí

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Zkrácená 2703, Ostrava, 700 30

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: recepční

Pracovní poměr: Brigáda

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Kafetérie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Závodní stravování

Vhodné pro: Absolventy