Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Číšník/servírka

referenční číslo: 5be1c066a5ad9513b02f9b8a | aktuálnost: 21.01.2022

Buddha-Bar Hotel Prague*****

Do mladého přátelského kolektivu a pro exkluzivní hotel Buddha-Bar Hotel Prague*****, situovaný v samém srdci Prahy nedaleko Staroměstského náměstí, hledáme vhodného kolegu / kolegyni na pozici číšník / servírka.
Celý koncept je zaměřen na asijskou kuchyni i kulturu. V restauraci převládá snídaňový a obědový provoz formou a la carte, který může být zpestřen různými akcemi pro uzavřenou společnost. Tudíž naše práce není stejnorodá.
Nástup možný ihned. Pracovní doba 5 dnů v týdnu / 8 hodin denně.

Číšník/servírka

Požadujeme

- vyučení v oboru nebo alespoň praxi v gastronomii po dobu minimálně 1 roku 
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, další jazyk výhodou
- individuální přístup k našim hostům
- kolegialitu, loajalitu a zodpovědnost
- dobré komunikační schopnosti 
- proaktivní přístup
- chuť učit se novým věcem

Nabízíme

- práci na hlavní pracovní poměr
- pružnou pracovní dobu a dobré platové ohodnocení
- zaměstnanecké benefity (možnost dodatečné dovolené, karta Multisport, jazykové kurzy a příspěvky, vzdělávací a sportovní akce, příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění, stravování, příspěvek zaměstnavatele na kulturní akce, personální stravování za výhodných podmínek)
- jistotu pevného zázemí silné hotelové skupiny
- možnost vzdělávat se v oboru a kariérní růst, v rychle rozrůstající se společnosti a to nejen v ČR

Ostatní sdělení

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.
Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci. Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech. V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Český

Místo pracoviště: Jakubská 649/8, Praha 1, 110 00

Region: Praha

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Kafetérie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování

Vhodné pro: Absolventy