Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Recepční

referenční číslo: 6094e3d8c68c6d171c44f4e3 | aktuálnost: 18.04.2024

Quality Hotel Brno Exhibition Centre

Naši filosofií je, že pouze spokojený zaměstnanec může odvádět svou práci tak, jak od něj očekáváme.

Recepční

Náplň práce

Ubytování hostů, běžná agenda na recepci v případě nočních směn - noční audit.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Schopnost samostatné práce
  • Spolehlivost, flexibilitu
  • Znalost práce na PC
  • Znalost Protelu výhodou
  • Jazykové znalosti AJ podmínkou

Nabízíme

  • Příspěvek na penzijní / životní pojištění
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy
  • Firemní akce
  • Věrnostní odměny, dárek k narozeninám
  • Sleva na ubytování v rámci společnosti v hotelích po celém světě
  • Multisport karta s příspěvkem zaměstnavatele
  • Až 5 dní navíc dovolené z benefitního programu
  • Smile bonus – hodnocení od hostů (1 smile /50,-Kč)
  • Jazykové zkoušky s odměnou 500,-Kč k základní mzdě
  • Poukázky Ticket Multi

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 30 550 - 30 550 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Křížkovského 20, Brno, 603 00

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: recepční

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Minimální požadované vzdělání: Maturita