Typ nabídky

Minimální mzda

Skladnice / skladník, Praha 3, + - 20 000 Kč, 1/2 úvazek

referenční číslo: 5e3e6412f54fcb6ae24be69b | aktuálnost: 05.03.2020

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Popis pozice

Profil společnosti:

Naším klientem je velice solidní a stabilní česká obchodní společnost, se sídlem na Praze 3.

U této pracovní pozice jde o práci v malém, velmi čistém skladu (cca 150 m2), bez nutnosti využití manipulační techniky, na 1/2 pracovní úvazek - max. 20 hodin týdně, každý den 4 hodiny.

Náplň práce:

- příprava zboží z regálů k odeslání, fyzická kontrola stavu zboží, jeho velmi pečlivé zabalení a připravení k odeslání

- fyzická manipulace se zbožím ve skladě (přesun, rozdělení zásilek, balení apod.)

- předání zásilek kurýrní službě k přepravě

- jednoduchá související administrativa

Jde, po zaškolení, o práci na 1/2 úvazek - 20 hodin týdně, spolu s kolegyní, která ve společnosti dlouhodobě působí.

Pozice je svým charakterem a organizací práce vhodná jak pro ženy, tak muže, pro kandidáty, kteří cíleně hledají dobrou, stabilní práci na 1/2 úvazek z důvodu např. vlastního podnikání, péče o rodinu a děti, dalšího studia, soukromých aktivit apod.

Uvítáme:

- min. vyučení - bez omezení oboru

- aktivní zkušenost a praxi s manuální prací, prací ve skladu (bez manipulační techniky), kontrolou a balení zakázek

- znalost práce na PC – tisk dokladů, návodů, práce se štěčkou čár. kódů apod.

- pečlivost, samostatnost, svědomitost

- aktivní schopnost samostatné práce, i práce v malém týmu (1+1)

- nástup možný dle dohody s kandidátem, možno ihned

Nabízíme:

- pracovní poměr na 1/2 úvazek u velmi slušné, stabilní a prosperující společnosti, na Praze 3

- přátelské a příjemné pracovní prostředí

- zajímavé platové podmínky - nástupní FIX cca + - 20 000 Kč (dle zkušeností a praxe) na 1/2 úvazek

- pracovní dobu PO-PÁ - 20 hodin týdně , denně 4 hodiny (dle dohody)

5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, velmi dobré zacházení

- možnost získat dlouhodobou, stabilní práci, bez nutnosti odborné praxe a vzdělání

Váš životopis, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována (více informací zde).

Mzda: 20 000 - 20 000 Kč

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba, Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Stravenky/příspěvek na stravování