Typ nabídky

Minimální mzda

Právník/čka - vedoucí oddělení správního a právního, Praha

referenční číslo: 5e175150f54fcb4e56148fd7 | aktuálnost: 10.02.2020

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Popis pozice

Státní energetická inspekce (SEI) se sídlem v centru Prahy hledá pracovníka na pozici právníka/právničky - vedoucího/vedoucí oddělení správního a právního na ústředním inspektorátu.

Hlavní vykonávané činnosti:

- příprava návrhu rozhodnutí o odvolání, o kterém rozhoduje ústřední inspektorát,

- příprava podkladů pro nadřízený správní orgán v souladu se správním řádem, případně zákonem č. 250/2016 Sb.,

- připomínkování návrhů smluv, které mají být za SEI uzavřeny,

- metodické řízení v oblasti řízení o přestupku,

- příprava podkladů v rámci soudních řízení správních,

- příprava podkladů v rámci soudních řízení, kdy je žalovanou stranou za stát SEI.

Požadavky:

- Vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru právo, právní nebo veřejnosprávní činnost.

- Znalost správního řádu, zákona o odpovědnosti za přestupky a zákona o majetku státu - výhodou.

Nabízené benefity:

- 5 týdnů dovolené,

- 5 dnů indispozičního volna,

- stravenky,

- karta MultiSport,

- sídlo v centru Prahy,

- pružná pracovní doba.

Další informace:

- 13. platová třída,

- pracovní poměr na dobu určitou, 6 měsíců zkušební doba, zástup za MD/RD,

- nástup možný ihned,

- místo výkonu práce: Praha.

Celý text oznámení naleznete zde:

Váš strukturovaný životopis, prosíme, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována (více informací zde).

Region: Praha

Obor: Administrativa, Justice, právo, legislativa, Služby, osobní služby, au-pair, Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday