Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí technolog (PL4387)

referenční číslo: 5b151a2dbabecf2016664050 | aktuálnost: 06.03.2019

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

• Vedení týmu technologů
• Přímá účast na projektech nových výrob, na nabídkových řízení a tvorbě kalkulace
• Zodpovědnost za vytváření a vedení výrobní dokumentace
• Implementace prvků Štíhlé výroby (5S, SMED, snižování výrobního času apod.)
• Analýzy zmetkovitostí, návrhy a implementace opatření snižující nekvalitu
• Zodpovědnost za zavádění nových technologií
• Optimalizace a inovace technologických postupů s cílem zvyšování produktivity
• Spolupráce při rozhodování o změnách, odchylkách a vadách ve výrobním procesu
• Organizace, uvolňování, sledování a vyhodnocování zařízení linek, nástrojů a strojů
• Spolupráce na interních školeních
• Spolupráce na FMEA
• Zodpovědnost za přidělená KPI, jejich reporting

Požadujeme

SŠ/VŠ technického směru, komunikativní znalost NJ nebo AJ, práce s PC (pokročilý uživatel), znalost FMEA, SPC, 8D, znalost tématiky Kaizen. Znalost technologických procesů v oblasti vstřikování plastů a montážních stanic. Praxe nebo osobnostní předpoklady pro vedení týmu lidí.

Nabízíme

Ohodnocení odpovídající nárokům na toto místo v návaznosti na znalosti kandidáta a jeho profesionální praxi, k tomu velkou řadu firemních benefitů včetně zajištění ubytování, možnost dalšího profesního růstu, školení potřebná k vykonávání této zodpovědné pozice

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Místo pracoviště: okolí, Chrudim,

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: technolog, technolog ve strojírenství, technolog výroby, vedoucí oddělení technologie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita