Typ nabídky

Minimální mzda

Řidič nad 3,5 t (PL4359 )

referenční číslo: 5ad875f5a5ad9562457a34e8 | aktuálnost: 01.05.2019

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Převoz nákladu z velkoobchodního skladu k zákazníkům (jezdí se nákladním automobilem MAN, který má digitální tachograf ) po VČ regionu; pracovní doba od 7 nejdéle do 16 hodin.

Požadujeme

Potřeba je praxe v řízení nákladních automobilů nad 3.5 tuny, dále pak Řidičský průkaz C1+E, Profesní průkaz, karta řidiče do digitálního tachografu

Nabízíme

Odpovídající plat, možnost práce na ŽL nebo DPP

Místo pracoviště: Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: Doprava, logistika

Profese: řidič

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce (DPP), Dohoda o pracovní činnosti (DPČ), Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity