Typ nabídky

Minimální mzda

Elektro inženýr se zaměřením na automatizaci strojů (P3705)

referenční číslo: 9000C27F | aktuálnost: 01.05.2019

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Pracovník na této pozici samostatně spravuje a rozvíjí řídicí systémy výrobních linek a přilehlých periferií - Sjednává a zastřešuje rozvoj a údržbu systémů pomocí externích firem - Aktivně se podílí na preventivní a reaktivní údržbě systémů výrobních linek - Je hnací silou rozvoje udržovaných systémů k jejich vyšší spolehlivosti a efektivitě - Dostává prostor a autonomii efektivně spravovat tyto systémy

Požadujeme

VŠ/ SŠ vzdělání elektrotechnického směru nejlépe se zaměřením na automatizační techniku nebo příbuzný obor, AJ na úrovni B1 - schopnost porozumět e-mailům, technické dokumentaci - znalost základních principů programování PLC včetně vývojových prostředí, Vyhláška 50 Sb. par. min. 6; pracovní zkušenosti v oboru min. 3 roky; samostatnost, odpovědnost, flexibilitu myšlení, analytické myšlení, komunikativnost, práce v kolektivu (českém i případně mezinárodním); znalost kancelářského balíku MS Office, Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

Perspektivní pracovní pozici v rámci prosperující mezinárodní společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, pracovní růst a aktivní zapojení do firemních projektů, kvalitní a kontinuální školení, zaměstnanecké benefity - 5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování, penzijní nebo životní pojištění s příspěvkem zaměstnavatele, nadstandardní zdravotní péči a mnohé další

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: okres, Rychnov nad Kněžnou,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Profese: servisní technik, seřizovač programátor, vedoucí výrobní linky

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení