Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr montáží (P4505)

referenční číslo: 5c332070a5ad9505287b5fa4 | aktuálnost: 01.05.2019

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Komplexní řízení výstavby, opravy a rekonstrukce chladicích věží a chladicích okruhů, přidělování, koordinace a kontrola pracovních úkolů vlastních i externích zaměstnanců, provádění odborných prací, běžných zámečnických prací, vázání břemen a jiné,
provádění servisních činností technologických zařízení, zastupování společnosti ve styku se zákazníkem

Požadujeme

SOU technického směru, znalost práce s technickými výkresy, uživatelská znalost práce na PC, ŘP B;
zodpovědnost, samostatnost, odpovídající pracovní nasazení, ochotu cestovat a pracovat na dlouhodobých projektech (ČR i zahraničí)

Nabízíme

Zajímavá a odpovědná práce v ČR i zahraničí, fond pracovní doby 37.5 hodin týdně, plat v rozmezí 25-35 tisíc Kč, pravidelné odměny při splnění výkonnostních ukazatelů a cílů, pružná pracovní doba, příspěvky na stravování, výhodný tarif pro mobilní volání, kapitálové životní pojištění podle vnitřního předpisu, jazykové kurzy

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: + montáže, Hlinsko,

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Profese: mistr, montér, servisní technik, technik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení