Typ nabídky

Minimální mzda

Systémový inženýr (radiokomunikace) (P4504)

referenční číslo: 5c331748babecf66ef2cc980 | aktuálnost: 01.05.2019

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Provádí kompletní inženýrskou činnost od implementace výrobku až ukončení jeho životnosti, vytváří technickou dokumentaci a spravuje data k výrobkům, vede technická jednání a pomáhá obchodníkům při vyspecifikování požadavků, podílí se na realizaci projektů (jedná se o část instalace, přejímky, uživatelských školení), poskytuje technickou podporu ostatním oddělením, účastní se certifikačních a zákaznických auditů, vede přehled o činnostech oddělení v rámci jednotlivých projektů adl.

Požadujeme

VŠ elektrotechnického směru (elektronika, elektrotechnika, automatizace, ICT) případně SŠ s praxí v oboru 5 let, velmi dobrá orientace v radiokomunikační nebo radiolokační technice, samostatnost, důslednost, schopnost řešení problémů, technické myšlení, velmi dobrá práce s PC (MS Office), ŘP B

Nabízíme

Zajímavá a odborná práce ve firmě se sofistikovaným výrobním programem v oblasti radiokomunikační techniky, možnost dalšího růstu, flexibilní pracovní doba, zdravotní volno, příspěvek na penzijní připojištění po roce práce, dotované stravování.

Místo pracoviště: Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Profese: elektroinženýr, elektrotechnik, system engineer

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování