Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový manažer pro vývoj a výzkum

referenční číslo: 5c331575a5ad955c0f53b599 | aktuálnost: 01.05.2019

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Pracovník na této pozici zajišťuje realizaci svěřených projektů ve všech jejich fázích, podílí se na sestavení časových a finančních plánů realizace projektů, navrhuje složení týmu a řídí projetový tým, koordinuje postup prací a návaznosti činností v jednotlivých úkolech, provádí analýzu a řízení rizik a příležitostí projektu, zodpovídá za projekt z hlediska kvality a BOZP, spolupracuje na výběrovém řízení a smluvním zabezpečení spolupracujících stran, provádí kontrolu harmonogramu prací a dodržování finančního plánu;
komunikuje s certifikačními autoritami a účastní se certifikačních a zákaznich auditů, provádí denní reporting vedení;
zpracovává podklady pro technická jednání s dodavateli, poskytuje technickou podporu obchodnímu úseku a servisnímu oddělení, je styčným důstojníkem pro komunikaci se zákaníkem a vedením společnosti.

Požadujeme

VŠ technického směru (elektro, strojní) nebo SŠ s praxí v oboru min. 2 roky, znalost procesů a principů projektového řízení, plánování zdrojů a řešení odchylek; znalost MS Office, efektivní komunikace, organizační schopnosti, plánování, schopnost pracovat pod tlakem; ŘP B

Nabízíme

Plat odpovídající nárokům na dané místo, účast na velmi zajímavých projektech, možnost velké osobní realizace a dalšího profesního růstu, benefity v rámci společnosti jako je zdravotní volno, dotované stravování, školení.

Mzda: 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Profese: project manager

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday