Typ nabídky

Minimální mzda

Procesní inženýr Automotive (P4330)

referenční číslo: 5ab0ef13a5ad951045012bd2 | aktuálnost: 01.05.2019

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Vaším úkolem bude:
spolupráce s odd. produktového inženýringu při vývoji nových produktů,
koordace postupu implementace nového procesu do sériové výroby;
organizování výkonových, ověřovacích, verifikačních a validačních testů výroby nových výrobních a testovacích linek;
analýza a identifikace problémů při implementaci, které mohou ovlivnit plán nebo rozpočet, konzultace těchto problémů s nadřízenými;
analýza rizik nových produktů nebo procesů,
poskytování podpory tak, aby byla zajištěna plynulá výroba a sestavení a funkčnost produktů odpovídaly zamýšlenému a požadovanému designu;
vyvíjí a spravuje postupy a procesy, které jsou předmětem budoucí sériové výroby

Požadujeme

Na tuto pozici potřebujeme kandidáta, který má ukončené SŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojní, elektro, chemické),
velkou výhodou bude praxe ve výrobě na obdobné pozic i a znalost nástrojů procesů v automobilovém průmyslu (P-FMEA, CP, WI); AJ na aktivní úrovni podmínkou - v práci ji vyvužijete při komunikaci s kolegy i zákazníky;
samostatnost, technické a logické myšlení, odolnost vůči stresu, zájem o obor, ŘP B

Nabízíme

Plat bude závislý na Vašich zkušenostech a dovednostech, ale určitě bude nadstandardní; dále příspěvek na dojíždění + docházkový bonus. Možnost velké seberealizace a osobního růstu.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: okolí, Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Profese: elektroinženýr, procesní inženýr, strojní inženýr

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita